Co dítě potřebuje

• oblečení do třídy-čisté, účelné a pohodlné oblečení – tričko, tepláky, legíny, sukni, zástěrku
  • přezůvky do třídy – s pevnou patou (ne pantofle, ani „kroksy“ z bezpečnostních důvodů)
  • na odpolední odpočinek-pyžamo nebo noční košili
  • náhradní – spodní prádlo, ponožky, náhradní oblečení pro případ "nehody"(ušpinění, polití se,)
  • oblečení pro pobyt venku-pohodlné, přizpůsobené změnám počasí a hlavně takové, které lze umazat.
  • doporučujeme rodičům, aby děti měly trvale v šatně: gumové holínky, pláštěnku, pokrývku hlavy
  • v šatně má každé dítě své místo. Rodiče je nepřeplňují zbytečným množstvím oblečení, nenechávají zde léky, potraviny, ostré předměty a udržují zde pořádek
  • doporučujeme nenosit hračky z domova. Za ztrátu nebo jejich poškození MŠ neručí.
  • v zájmu bezpečnosti Vašich dětí, bychom Vás požádali, aby děti v MŠ nenosily: řetízky, přívěsky, prstýnky apod. Děkujeme za pochopení.
  • další potřebné věci budou upřesněny na informační tabuli

Prosíme, aby děti měly všechny své věci řádně označené
JMÉNEM, MONOGRAMEM

Vyšní Lhoty 232